• Ви знаходитесь тут:

• Адміністрація

/Files/images/2-1.jpgЗавідувач
Романенко Світлана Анатоліївна

Світлана Анатоліївна обіймає свою посаду 7 років, її діяльність є яскравим прикладом високої принциповості, організованості, відданого служіння справі освіти і виховання малюків.

ЇЇ компетентність та ерудиція дозволяють згуртувати навколо себе людей творчих, активних, енергійних.

Як вмілий керівник, вимогливий організатор, Світлана Анатоліївна неодноразово була відмічена Почесними Грамотами управління освіти Київської районної у місті Харкові ради, управління освіти Харківської міської ради.

/Files/images/10004.jpgВихователь - методист
Кулакова Лариса Віталіївна

Лариса Віталіївна, працюючи на посаді вихователя - методиста понад 7 років, Забезпечує високий рівень планування та практичної реалізації всіх видів методичної роботи дошкільноо закладу. Активно використовує інтерактивні технології, успішно впроваджує їх в роботі як з вихованцями, так і з педагогічним колективом. Професійно проводить просвітницьку роботу серед батьків.

Особиста вимогливість та вміння пов"язувати нові знання з уже набутими,вміння вмотивувати дітей та дорослих стало надійною основою високої результативності практичної роботи усьго колективу. Змістовність та практична цінність розроблених матеріалів неодноразово відмічалися грамотами районного, обласного управління освіти, Подякою міського голови та Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

/Files/images/10003.jpgЗавідуючий господарством
Холодна Алла Миколаївна

Алла Миколаївна - обіймає посаду з 2003 року. Збереження та поповнення матеріальних цінностей - це її щоденна турбота. Раціональне використання та збереження енергоносіїв - це завдання до якого вона відноситься відповідально та кропітливо. За високопрофесійну та сумлінну працю Алла Миколаївна неодноразово відмічалась грамотами районного управління освіти.

/Files/images/10001.jpgСтарша медична сестра
Попова Валентина Дмитрівна

Валентина Дмитрівна вже 25 років піклується про здоро"я вихованців нашого дитячого садочка. Різноманітне меню, вчасно зроблені профілактичні щеплення, загартування, медичний огляд співробітників - це ще не повний перелік її обов"язків.

Завдяки її професіоналізму та людським якостям батьки з довірою прислухаються до її порад та рекомендацій. Валентина Дмитрівна своєю працею підвищує імідж дошкільного навчального закладу.

/Files/images/foto 051.jpgПрактичний психолог
Рибак Валентина Іванівна

Валентина Іванівна керівник районного методичного об"єднання практичних психологів має значний стаж роботи за спеціальністю та вищу категорію. Свої професійні знання ефективно застосовує у практичній діяльності: розробляє розвивальні програми для дітей з урахуванням їх статевих. вікових, індивідуальних особливостей.

Розроблені рекомендації для педагогів та батьків мають велику практичну цінність, а просвітницька робота впливає на підвищення результативності спільної роботи учасників освітньо-виховного процесу.

Методичні розробки, ініціативність, творчий підхід неодноразово було відзначено грамотами управління освіти Київської районної у місті Харкові ради.

Коментарi